VERO DURASTYLE 2ND FLOOR HAPPY D.2 ARCHITEC STARCK 2 INIPI STARCK 3
SÉRIE

St. Trop

Parní kabina Duravit St. Trop navržená světoznámým designerem Philippe Starckem je ztělesněním nadčasové elegance a top designu. Duravit St. Trop je vyroben jako jednoduchý obdelník, jehož orámování je možné vybírat z množství barevných provedení. Celkový design podtrhuje designová stolička navržená rovněž Phillipem Starckem.

Duravit St. Trop lze jednoduše ovládat stiskem jediného tlačítka. Stiskem tlačíka "pára" jednoduše aktivujete parní trysky. Během chvíle se kabina zaplní příjemně teplou párou, jejíž maximální teplota je 50° C. Parní koupel si můžete užít v 100% vlhkém prostředí.

Kromě parní koupele také můžete využít luxusní hlavové sprchy Axor Starck o průměru 240 mm, která zajišťuje sprchování typu letního deště. Dále můžete využít ruční sprchu, která kromě normálního proudu vody nabízí také proud laminární pro využítí Kneippovy vodní terapie.

Příjemnou atmosféru pro relaxaci také nabudí osvělení, které je umístěno na stopě kabiny. Duravit St. Trop je vyráběn ve velikosti 100 x 100 cm a to ve verzi rohové nebo předstěnové.

          Informace o výrobku DURAVIT ST. TROP


Duravit Sedák St. Trop

Duravit Sedák St. Trop
Ceny s DPH

15 827 Kč