VERO DURASTYLE 2ND FLOOR HAPPY D.2 ARCHITEC STARCK 2 INIPI STARCK 3
SÉRIE

Inipi sauna

Duravit a designéři EOOS vyzvedli saunu Duravit Inipi tak, že už nebude muset být umístěna ve sklepě. Pomocí novodobé koncepce sauny Duravit Inipi a rafinovanému prostorovému uspořádání zůstává kabina tak kompaktní, že se vejde do koupelny i obývacího prostoru a přesto nabízí dost místa. Plochy na sezení a ležení, obklady podlahy, stěn a stropu jsou z přírodního dřeva. Pocit těsnosti se nejprve vůbec neobjevuje, o to se stará zcela prosklená čelní strana, která sauně Duravit Inipi dodává nejen nezvyklou průhlednost, ale také neobyčejnou eleganci. Kamna a polévací nádoba jsou sice integrovány v saunovém modulu, zůstávají však skryty za zástěnou. Jelikož je sauna Duravit Inipi omezena na podstatné rysy, poskytuje uživateli opticky pocit klidu a jasnosti.


Sauna Duravit Inipi je vyráběna s vnějším panelem v několika barevných odstínech. Je dodávána s reproduktory a dálkovým ovládáním. Osvětlení sauny Duravit Inipi se díky mnoha barevným variantám podmaní Vaší náladě. Více informací o sauně Duravit Inipi v katalogu:

          Katalog DURAVIT INIPI ke stažení

          Informace o výrobku DURAVIT INIPI ke stažení


Sauna Duravit Inipi B je novější verzí za přijatelnější cenu. Její vnější panel se vyrábí pouze v bílém provedení, stejně jako její osvětlení. Více informací o sauně Duravit Inipi B v katalogu:

          Katalog DURAVIT INIPI B ke stažení

          Informace o výrobku DURAVIT INIPI B ke stažení


          Rozdíl mezi DURAVIT INIPI a DURAVIT INIPI B


Vaše dotazy směřujte na specialistu prodeje na tel. čísle 603 218 164 nebo na 
info@a-koupelny.cz


V této kategorii není prozatím žádné zboží.